June 27, 2022

Shpresim Kryeziu shënon supergol nga 50 metra distancë

1 min read

Kryeziu shënon golin e sezonit. Qendër mbrojtësi i KF Drini i Bardhë shënoi super gol nga 50 metra distancë në fitoren 9-2 ndaj KF Dejni. Në minutën e 89 të pjesës së dytë, Kryeziu nga mesi i fushës godet dhe e dërgon topin në fundin e rrjetës duke lënë të shtangur portierin kundërshtar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.