June 27, 2022

GOL DHE TREKANÇ, Çfarë super goli e ka shënuar Banushi

1 min read

“Gol dhe trekanç”, ishte kjo fraza që u bë hit nga komentatori i Veleçikut, Bashkim Ramekaj

Ditën e djeshme duket se ka ndodhur një “déjà vu”, pasi Ramekaj, ka përsëritur frazën “Gol dhe trekanç”.

Protagonist ishte sërish Arsen Banushi, që me një perlë nga mesi i fushës, shtangu skuadrën e Murlanit, në sfidën e zhvilluar ditën e djeshme që përfundoi me rezultatin 1-2 në favor të Veleçikut.

Për më tepër ndiqni videon e eurogolit të Banushit, nën komentin e Bashkim Ramekajt:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.